| NuVreauSaTeAud a întrebat:

Am o intrebare, recent m-am despartit de prietenul meu pentru ca nu ne prea intelegeam. Acum vorbesc cu doi baieti ambii sunt foarte simpatici, dar nu stiu am o retinere in a incepe o relatie in viitorul apropiat asta insemnand urmatoarea luna cel puin, pentru ca as putea fi catalogata drept o parasuta ca ii schimb asa, ce credeti?big grin

Răspuns Câştigător
| Yukari a răspuns:

Nu conteaza ce spune lumea, conteaza ce simti tu ca trebuie sa faci. Adevaratii prieteni si oamenii a caror parere conteaza in fata ta vor stii ce sa creada despre tine, deci daca consideri ca vrei sa fii cu unul din acei baieti fa-o.
Mult succes!:*

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Stii,niciodata n-o sa poti inchide gura lumii!
Daca vrei sa n-ai dureri de cap, cel mai bine este s-o ignori.
Fa exact ce-ti place si cu cine iti place.
Si daca ramai singura si daca iti faci un prieten, rauvoitori se vor gasi peste tot.Asa ca, nu mai asculta decat de tine!
Mult noroc!

| Jony123 a răspuns:

Nu prea inteleg ce vrei sa zici tu. Ca sa iti fiu totusi de ajutor ai de ales intre acesti 3 baieti, il elegi pe fericit foarte bine, nu doar la cum arata si ce reputatie are, te gandesti si la firea lui cum e, mai bine sa fie mai putin popular si fidel/simpatic etc decat popular dar "smecher" de ala care te inseala si vrea doar sa ti-o traga si alte de asteawinking
Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzz