| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare serioasa legata de penis!, care nu vreau acum sa radeti sa faceti misto! intreb doar pentru mine sa imi fac o idee! La 13-14 ani ( Fac imd 14) am penisul de 7-8 cm cand "doarme" si 11-12 cm cand e la "cald"! prefer sa imi raspunda baietii(varste mai mari) care au trecut si ei prin momente din astea! Nu intreb ca vreau sa fac sex sau asa! cum am spus vreau doar sa imi fac o idee! fara mistouri va rog! nu sunt chiar f interesat de chestia asta dar.happy

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Desi sunt fata...laughing
Sfatul meu e sa nu te intereseze prea mult, nu prea conteaza.Cat despre masura ideala, nu ma pricep in domeniu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oke mersi pentru raspuns.happy:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asculta o sa vezi ca o sa se mareasca in timp ai 14 ani inca trebuie sa mai cresti nu crede ca o sa-ti creasca penisu 18-19 cm de o data, bine si nu te preocupa sunt fete care prefera penisul gros sau altele gros si lung depinde oricum nu te preucupa o sa mai creasca