| Bellax a întrebat:

Am o intrebare si as dori sa imi raspunda baietii pentru ca ii priveste strict pe ei.Este adevarat ca voi iubiti o singura data in viata,si chiar daca inselati persoana pe care o iubiti tot la ea va intoarceti? Fiti sinceri, va rog! E foarte important pentru mine sa stiu cum ganditi.

Răspuns Câştigător
| m1ha100 a răspuns:

Depinde de persoana... daca acea persoana se simte f bine alaturi de fata, se poate spune ca e iubire.(in general exista "imi placi" la inceput..nu poti spune te iubesc din start, fara sa cunosti persoana respectiva.e adevarat sunt putine fete carora baietii se destainuie total..si simti si tu asta prin comportamentul baiatului, daca vorbeste tot cu tine, orice etc.

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nu

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

NU poti iubi odata -n viata una e in scoala primara alta la liceu si alta la insuratoare

| Oana92 a răspuns:

Nu sunt baiat, dar iti spun un singur lucru:cine iubeste nu inseala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toti barbatii sunt la fel. nu-i trata ca si cum ar fi identici. unul poate iubi doar pe altcineva, altul pe mai multe de-a lungul vietii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De iubit poti iubi de multe si in mai multe felori dar primea iubire este cea care ramane si nu o vei uita niciodata.
Depinde de caracter si persoana "unii iubesc in fiecare zi alta fata" si trec peste orice ca si cum nu ar fi fost nimica, daca iubesti pe cineva nu poti renunta la acea persoana din motive banele trebuie sa fie ceva grav, dar in ziua de azi nu e iubire este mai mult sex, daca asta vrei asta primiti.

| Nelamuritul a răspuns:

Uneori da asa ii, ne dam seama ce am facut de abia dupa ce am facu, adica prea tarziu, dar nu-i totimpu asa.

| Stefanuk a răspuns:

Cine ti-a zis asta te-a mintit sincer, poti iubi in viata si 10 persoane, aici depinde de orgoliu