| MyChemicalRomance a întrebat:

Am o intrebare simpla, care cred ca orice fata o are in minte...as vrea sa imi raspunda si baieti la ea.
Pt baieti e atat de usor sa zica "Te iubesc"? O spun din suflet, ca simt asta, sau o mai zic si "asa" ca sa se afle in treaba fara sa simta asta pentru aceea persoana?
Funda:*

Răspuns Câştigător
| Danny_6402 a răspuns:

Pt unii baieti chiar nu e usor sa spuna "te iubesc" ( iti spun din propria experienta).
Din moment ce un baiat spune te iubesc fara sa fie fortat inseamna ca simte ceva pentru acea persoana. Depinde si de situatie. nu mereu e asa. Oricum in general, baietii spunt "te iubesc" numai atunci cand considera ca merita.oh go on Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Cred ca daca esti fata desteapta faci diferenta.
Si nu ma refer la ca iti dai seama din "te iubesc", dar stai si tu sa analizezi cum se comporta cu tine nu si nu pui boticul la tot ce zice dupa 3 zile, nu?
Nu-i baga pe toti in aceeasi oala.Si femeile pot fi(unele si sunt)false si nepasatoare.

| dincolodevise a răspuns:

St fata, dar cred ca le este usor sa zica te iubesc ...baieti care sa iubeasca din suflet nu prea mai gasesti, dar mai sunt si excepti. Unii o spun din suflet, altii nu.:*

| Ellenna a răspuns:

Cine ti-a zis ca pentru baieti e usor sa spuna "te iubesc" :P E usor doar daca o zic fara sa o simta. Daca simt, e foarte greu sa spuna asta, de teama sa nu ii fie refuzate sentimentele si sa nu fie ranit. http://www.youtube.com/watch?v=J0BkdKGPTxw aceste versuri sunt extraordinar de adevarate!;;)

| bogdan8907 a răspuns:

Eu sincer din suflet spun ca o iubesc pe prietena mea, nu vreeau nici sa o las sa inchida conversatia, o mai intreb una alta si ajungem la conversatie de 50 min, dar 10 min ne spunem unul altu ca ne iubim