| Bionicle a întrebat:

Sperma unui om nu are capat? Adica nu se termina niciodata, nu?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Nu. Testiculele produc sperma pana da-i coltu'.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de varsta pe care o ai!
Tinand cont ca, este nevoei de 10 zile ca sperma sa se produca, la adolescenta, cantitatea este diminuata si daca te masturbezi de mai multe ori pe saptamana, vei observa ca nu mai ai ce elimina.
La fel se va intampla si la andropauza, dupa 60 de ani, cand cantutatea se dimineaza, odata cu varsta, erectiile devin mai slabe si cu inaintarea in varsta, chiar dispar.

| Emilian65 a răspuns:

Are capat. Odata si odata se termina si ea.

| Helpme99 a răspuns:

Daca ejaculezi de 4 ori la rand, urmatoarele orgasme nu vor mai avea parte si de sperma.
Practic, daca astepti o zi, vei ejacula din nou, insa nu in cantitate asa mare.
Daca stai o saptamana ejaculezi foarte mult si placerea e mai mare.