| masly a întrebat:

Am o intrebare stau foarte incordata la abdomen si in partea de jos, ak nu mai reusesc sa stau relaxata, nu mai simt cand trebuie sa ma duc la bae doar cand simt o durere atunci stiu ca trebuie sa merg la bae, oare nu e asta si motivu pentru care la un contact sexual nu simt nimic? am fost la ginecolog si nu mia gasit nimic nu stiu ce trebuie sa fac sad
Deja de 1 an persista chestia asta sisimt ca mi se agraveaza tot mai tare

Răspuns Câştigător
| cristianpopa a răspuns:

Mergi la cat mai multi doctori, iar cand unul iti spune ceva, mai du-te si la altii. Cand ai 3 raspunsuri de acelasi fel, de la 3 doctori diferiti, urmeaza pe unu din ei. Si fa-o repede!

2 răspunsuri:
| ani63 a răspuns:

Daca persista inseamna ca tot ai ceva sunt de acord cu @cristianpopa

| car3less a răspuns:

Poate ar trebui sa consulti un urolog in loc de ginecolog... thinking