| princesshope a întrebat:

Am o intrebare urgenta TPU! Deci, acum cateva minute ma/m urcat putin pe masa ca sa deschid geamul(altfel n ajung)si din greseala am pus genunuchiul pe oglinda! Aceasta s-a crapat! Oare este adevarat ca ma va urmari ghinionul 7 ani? Si sa stiti ca nu am spart-o (sa o trantesc sau cv de genl) doar s-a crapat dar tot s-a spart in 3 bucati! Va rog raspundeti! Oare e adevarat ca ma va urmari ghinionul 7 ani?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Nu este adevarat, aste vine de pe vremea cand oglinzile erau foarte-foarte rare si ingrozitor de scumpe, ata de scumpe ca trebuie sa strangi bani cu anii sa-ti poti cumpara o oglinda si strangand banii pentru oglinda nu mai aveai pentru altele, deci nu-ti mergea chiar bine happy oricum, trebuie s-o arunci, nu o mai tine in casa asa crapata, cine stie cum data viitoare calci pe ea si te tai la picior rau de tot si atunci zici c-a fost ghinion happy

6 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Nu!

| Burlacu006 a răspuns:

Astea sunt superstitii ma sa nu crezi in astea.

| KoaLaBoY a răspuns:

Nu este deloc adevarat aceasta este o vorba veche neadevarata happy

| princesshope explică:

OOOh va multumesc tuturor pentru raspunsuri! Chiar credeam ca e adevbarata faza!

| fetitzadulke26 a răspuns:

Nu este adevaratrolling on the floorDoamne cum poti sa crezi asa ceva?

| Qusifor23 a răspuns:

Nu este... oh go on eu am facut praf o oglinda cu o bata fara sa vreau si nu am patit nimicawinking