| costel2912 a întrebat:

Am o intrebarea ce sa faca prietenei mele ii place sexu oral dar este si un dar doar eu sa-i fac ea mie nu nu nu vrea, voi ce spuneti eu am de gand sa-mi caut pe alta.si multe chesti care nu vrea ea sa mi le faca. adica avem si noi poftele noastre caorice barbat. astept un raspuns un sfat

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
35 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Clarificați-vă situația, vorbiți foarte deschis și dați cărțile pe față.

O zi superbă îți doresc.

| costel2912 explică (pentru Dariusuu):

Am vob cu ea si a sp ca pot sa plec

| Iubibilăă a răspuns (pentru costel2912):

Asta inseamna ca te-a folosit.
Pa, pa.

| costel2912 explică (pentru Iubibilăă):

Da stiu si crede ca dumneazeu nu o pedepseste daca m-a folosit eu nu sunt razbunator. da tu cati ani ani de curiozitate

| Cristiann25 a răspuns:

Cauta o fata care sa fie pe placul tau.Chiar daca multi o sa te judece sau chestii de genul sfatul meu e ca o viata ai si aia trebuie sa o traieste asa cum vrei si cum iti place! Succes, salut!

| Urpaniel a răspuns:

Nu o părăsi pentru atât, pur şi simplu nu îi mai fă.

| costel2912 explică (pentru Urpaniel):

Da dar este si o problema eu am 19 ani ea are 31 acum ce spuneti

| artagonlord a răspuns (pentru costel2912):

Trebuia sa spui asa, in general barbatul e mai tanar ca femeia, poate ea doar a vrut sa profite, acum depinde de mai multe lucruri

| costel2912 explică (pentru artagonlord):

Da si asta e

| costel2912 explică (pentru Dani_Doroga_1984):

Merci pentru sfat. esti castigator
iti dau funda

Răspuns utilizator avertizat
| Anca16188 a răspuns:

Pai vorbeste cu ea..nu multe sunt cele care fac oral..pt ca e scarbos! Spune-i ca nu-i mai faci nici tu daca ea nu iti face :*

| costel2912 explică (pentru Anca16188):

I-am spus si mi-a spus ca daca vrea una pentru sex oral sa-mi caut. pup. tu i-ai face prietenului tau.si mai este si diferenta de varsta eu am 19 ea 31.

| Anca16188 a răspuns (pentru costel2912):

Ioooooooooooooooooooooooooooi! Apai frate gasesteti una mai de varsta ta, care poate iti va satisface nevoile mult mai bine, deci ascult-o! Cauta-ti pe alta :*

| fgmijpb a răspuns:

Poate ii scarba. Putine femei vor sa faca asta pentru ca ii scarbos. Si daca face o femeie si daca face un barbat tot ii scarbos.

| Roxiuttzaaa a răspuns:

Sa iti cauti pe alta pentru un **** de sex oral? Ce crezi ca suntem noi femeile, bataia de joc a voastra?

Răspuns utilizator avertizat
| costel2912 explică (pentru Roxiuttzaaa):

Hai fetita tu ce mai spui acum zi e bine asa din ce am discutat eu cu baieti. tu i-ai face asa prietenului tau

| Roxiuttzaaa a răspuns (pentru costel2912):

Nu, nu i-as face pentru ca este foarte scarbos, cu guracare mananci sa sugi ****, si dupa ce sugi **** sa-i bag prietenului in gura nu?
Si daca ai iubi-o nu ti-ai cauta alta pentru o porcarie de sex oral, daca ea nu-ti face nu-i mai faci nici tu si gata.

| Roxiuttzaaa a răspuns (pentru Dani_Doroga_1984):

E, ce sa zic. Sunteti niste porci. cautati-va femei doar pentru sex, daca el este mai important in viata decat iubirea, si apoi casatoriti-va cu o c***A si divortati dupa 2-3 luni, apoi sa nu va mirati

| costel2912 explică (pentru Roxiuttzaaa):

Dar nu stiu daca ai citit tot eu am 19 ea are 31. acum ce spui

| Roxiuttzaaa a răspuns (pentru costel2912):

Tu ai 19 ani si umbli cu una de 31? Vaii de capu' nost, cat de greu la cap sa fi sa iti iai una cu 12 ani mai mare decat tine.
Doamne, mare e gradina Ta!

| senstein a răspuns (pentru Roxiuttzaaa):

Si care e problema? Si mie-mi place, dar sa fiu lins in c*r de catre o femeie, asta-i "obsesia" mea. Eu nu fac altceva, decat fwt si sa fiu lins in c*r.

Răspuns utilizator avertizat
| Roxiuttzaaa a răspuns (pentru senstein):

Vai de capul tau. Altceva chiar nu am ce sa zic. Om fara viitor.

| costel2912 explică (pentru Roxiuttzaaa):

Si a fost si maritata, acum ce mai spui ce ar trebui sa fac eu cred ca a cam profitat de mine

Răspuns utilizator avertizat
| Roxiuttzaaa a răspuns (pentru costel2912):

Tu chiar esti prost, sau intrebarea e la misto? Normal ca profita de tine, e femeie in toata firea si tu esti un credul care crede vrajelile ei.

| senstein a răspuns (pentru Roxiuttzaaa):

Multumesc.

Ceea ce am spus a fost o gluma, nu am astfel de fantezii. Nu agreez scarboseniile!

Nu ma asteptam sa fii stapana unor astfel de raspunsuri, sunt uimit, bravo! happy

| costel2912 explică (pentru Roxiuttzaaa):

Adica si tu esti mai mare u cati ani ai asa de curiozitate?

| Roxiuttzaaa a răspuns (pentru Dani_Doroga_1984):

Bolile cu transmitere sexuala care pot fi contactate prin sex oral: chlamydia, gonoreea, herpesul genital, HIV, virusul papiloma uman (HPV), sifilis, infectii vaginale fungice, uretrita negonococica (NGU). Hmm, ce sa zic.

| Roxiuttzaaa a răspuns (pentru costel2912):

Am 16 ani, si stiu mai multe de cat iti imaginezi. Stiu multe despre sex, si bolile pe care le poti lua, si ca riscul de cancer creste daca faci sex la o varsta 18- (daca esti fata), despre dragoste, cultura generala, si sunt si inteligenta. Imi dau seama ce fel de persoane sunteti dupa cuvintele care va reprezinta. Si nu, nu sunt o ''femeie'' soarece de biblioteca, care sta toata ziua in bucatarie sau ceva de genul, pur si simplu vreau sa am un viitor bun, si trebuie sa muncesti pentru asa ceva

| costel2912 explică (pentru Roxiuttzaaa):

Da stiu ca trebuie sa muncesti dar aici e vorba de sex asta spui u acum ca ai 16 ani dar mai tarziu

| Oana92 a răspuns (pentru Dani_Doroga_1984):

Hehehe...stai ca inca nu au aparut "doamnele" cu devierile de comportamentlaughing)atunci sa vezi mentalitate...

Răspuns utilizator avertizat
| Roxiuttzaaa a răspuns:

Nu, nu sunt de la tara.