| costel2912 a întrebat:

Am o intrebarea ce sa faca prietenei mele ii place sexu oral dar este si un dar doar eu sa-i fac ea mie nu nu nu vrea, voi ce spuneti eu am de gand sa-mi caut pe alta.si multe chesti care nu vrea ea sa mi le faca. adica avem si noi poftele noastre caorice barbat. astept un raspuns un sfat

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
35 răspunsuri:
| costel2912 explică (pentru Iubibilăă):

Da stiu si crede ca dumneazeu nu o pedepseste daca m-a folosit eu nu sunt razbunator. da tu cati ani ani de curiozitate

| Anca16188 a răspuns (pentru costel2912):

Ioooooooooooooooooooooooooooi! Apai frate gasesteti una mai de varsta ta, care poate iti va satisface nevoile mult mai bine, deci ascult-o! Cauta-ti pe alta :*

| Cristiann25 a răspuns:

Cauta o fata care sa fie pe placul tau.Chiar daca multi o sa te judece sau chestii de genul sfatul meu e ca o viata ai si aia trebuie sa o traieste asa cum vrei si cum iti place! Succes, salut!

| Oana92 a răspuns (pentru Dani_Doroga_1984):

Hehehe...stai ca inca nu au aparut "doamnele" cu devierile de comportamentlaughing)atunci sa vezi mentalitate...

Răspuns utilizator avertizat