| BaLoNaSh12 a întrebat:

Am o intrebareee:d: Daca ii spui unui baiat ca iti place de el [dupa ce te intreba el] si apoi il intrebi daca o sa spuna la toata scoala sau ceva de genu si el spune nu, inseamna ca ii e rusine ca-ti place de el sau ca nu e genul ala de baiat? Faraa raspunsuri jignitoaree.hee hee

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate e un om intelegator care nu e paracios ca alte persoane.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Inseamna ca e un baiat care iti respecta alegerea.De ce te nemultumeste faptul ca e discret?
Preferai sa strige in gura mare ca iti place de el, crezi ca ii pasa cuiva in-afara de voi doi?!

Cred ca esti genul de persoana care nu se multumeste cu nimic.Nu mai divaga atata!

| MeMyself a răspuns:

laughing...Asta nu inseamna ca ii e rusine ca-l placi, doar iti respecta decizia, adica apreciaza ca cineva tine la el si cine stie. poate te place si el happy

| BaLoNaSh12 explică:

Mersii de raspunsurii.love struck draga.@I`mPerfect (a).eu am cerut doar parerea voastra,nu raspunsuri jignitoare,acesta este un site pe care sa ajuti oamenii,nu sa ii jignesti.winking si nu,nu`s genul ala de persoana, doar ca nu stiam ce sa cred, dar.oh go on.

| SweetDog a răspuns:

Pai daca ai incredere in el e o chestie (si daca el are incredere in tine bine ineles) atuncii nu ar spune, ca daca nu le spui tu ca el te-a intrebat primul dar daca e istet nu ar face-o. bafta! a si daca iti place raspunsul nu e nevoie sa imi dai fundita desi am numai una mie mi-a placut ca te-am ajutat