| Uncopilmaicuprobleme a întrebat:

Am o iubita de 3 luni, ieri am ieșit afară cu ea și am început să ne atingem amândoi mai tandru (nu făcusem asta înainte). In seara aceea mi-a scris că ar vrea sa facem sex, eu am 15 ani și ea tot 15, niste sfaturi? (nu vreau sa ratez ocazia asta)

Răspuns Câştigător
| Saiko10 a răspuns:

Sunt unii care spun ca esti prea mic si nu stiu ce, dar majoritatea persoanelor isi pierd virginitatea la 16 ani, deci esti ok, cel mai mare sfat, ia dracu prezervativ. si cel mai probabil nu o sa faci mare chestie prima data deci nu te simti prost daca nu esti actor porno din prima data.

| Uncopilmaicuprobleme explică (pentru Saiko10):

Te pup, normal că iau, durex extra safe?

| Saiko10 a răspuns (pentru Uncopilmaicuprobleme):

De toti banii.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sexul al anisorii asta duce la sarcini nedorite si va complica copilaria.

| Wr3nch a răspuns:

Sa nu faci. Ai 15 ani si ce simti nu e iubire, ci niste hormoni in cantitate excesiva. Daca totusi o tineti mortis cumpara prezervative.

| ywar a răspuns:

Da-i la gaura, n-o ierta.

| intrebcenustiu a răspuns:

Rupe-i gaozu