| MyyyNamee a întrebat:

Am o mare dezamagire.Am un asa zis "prieten" care este coleg cu mine.De fiecare data cand vb cu el pe fb ma barfeste la prietenii pe care ii avem in comun.Chiar si eu l-am auzit la scoala cand vorbea cu 2 colegi spunand:"Ii nebun saracu" Eu nu inteleg de ce ma afirma imi da dreptate si ma lauda.So cand m-am apucat de sala ma intalnisem cu un alt coleg acolo care zicea dupa:"Sa apucat nebunu de sala"(Nu am fata de prost sunt sanatos si fizic si psihic). Ceilalti prieteni care ii am din afara acelei clase ma respecta si nu ma barfesc pe la colturi+ ca si fetele mi-au zis ca sunt frumos.Din clasa a9-a nu ma suportau.acum am trecut in clasa a11-a si din fericire voi avea alti colegi deoarece la profilul la care sunt eu (tehnologic ) se fac repartizari la alte clase in functie de medie.Chiar imi pare rau ca am cunoscut asemenea persoane care m-au dat cu moralul la pamant.Scuzati categoria

6 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Esti un fraier daca bagi in seama asa niste scursuri. Trebuie s-a fii constient ca cei care te cunosc si pe tine si pe el pe tine te respecta si pe el in detesta. Ceilalti? nu te doare capul, ce nevoie ai tu de cei de teapa lui? In final ei sunt cei care pierd.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu te ingrijora, asta e, duc lipsa de ocupatie asa ca barfesc, să stii ca e destul de trist. Imi pare rau pentru tine. Nu trebuia să îi consideri prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mereu vom avea diverse persoane în jur. Ține de noi cum scăpăm de ele.

| MidnightR a răspuns:

Mielusei,au vazut ca nu reactionezi deloc asa ca te barfesc fara grija.Astia ii gasesti peste tot.Practic profita de bunatatea ta.Crezi ca daca te-ai fi ravnit putin mai rau la unul ar mai fi facut dupa asa?
Oricum scapi de ei.

| CapraAfganistana a răspuns:

Dăi cuţit

| mariusnpr a răspuns:

Cred ca ar fi bine s-a iti cauti alt prieten...