| MrDanette007 a întrebat:

Am o mare dilema... doua fete ma plac si nu stiu pe care sa o aleg voi. Problema e ca sunt f bun prieten cu amandoua nu am idee ce sa fac. Voi ce-mi sugerati? http://www.youtube.com/user/xfire97977 ele sunt

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Tu te-ai uitat la clipul ala inainte sa-l publici?straight face

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ciresicaSiatat a răspuns:

De unde dracu prietene dk tu o arzi trist pe jocuri?!

| RawrLexa a răspuns:

Sa le lasi pe aman2!
daca sunt prietene aman2 voi risca sa le strici prietenia, si sa provoci certuri!

| Broadband a răspuns:

Cu troaca aia de masina mergi tu?
ia un trabant ca fuge mai repede

| Diiaaa_3397 a răspuns:

Sa ma pis pe tine de cocalar ca ma zapacisi cu masinile tele straight face