| mileylove a întrebat:

Am o mare problema! eu sunt blonda natural si am facut o mare prostie, fetelor.vedeti voi colegele mele mai brunete isi iau mereu mustata vizibila pe fata.cand le auzeam vorbind de asta imi venise ideea sa ma uit atent in oglinda in caz ca am.se vedea un capat mic si blond, neobservabil de par. lumea zicea ca la mine nu se vede nimic, dar eu nu. voiam sa n-am nici maca un fir de par pe fata.si l-am smuls cu penseta cum am auzit ca faceau colegele mele.acum a crescut putinel mai des si mai inchis la culoare fiind usor vizibil. ce ar trebui sa fac acum? eu daca sunt blonda cu tenul deschis as putea sa imi albesc mustata cu apa oxigenata? funda!(scuze categoria, dar e cea mai vizitata)

4 răspunsuri:
| ZOB a răspuns:

Raspunsul este: Welcome to the mustache group. http://www.youtube.com/watch?v=GwMInoj3uBw

| вliSs a răspuns:

1. nu te mai fa cu penseta niciodata iti va creste mai des
2. cu apa oxigenata nu cred...

| AlllexandraXD a răspuns:

Cu apa oxigenata nu se albeste mustata, se INGALBENESTE, deci vei avea mustata galbena. Nu iti recomand. Daca vrei poti sa o lasi asa(nu cred ca se observa tare), daca nu poti sa te duci la market si sa iti cumperi benzi sau ceara pentru epilare FACIALA.
Bafta!

| AlllexandraXD a răspuns:

Ce treaba au adidasii si hainele online cu mustata?laughing