| Cosmin_6763 a întrebat:

Am o mare problema. va rog sa ma ajutati.am cunoscut pe cineva. M-am indragostit la prima vedere.sad partea proasta este ca eu nu ma indragostesc atat de repede niciodata.am si avut o pauza de 7 luni de zile... dar fata asta ma face sa ma simt bine..am vorbit cu ea..am stat o seara intreaga impreuna..si cand sa pleam am sarutat-o.si a fost cel mai tare moment din viata measad. m-am mai intalnit cu ea de 2 ori...si a fost ok..doar ca noi cand ne intalneam mai ieseam cu cativa prieteni de ai ei si de ai mei dintr-o trupa de dans.si nah, nu prea apucam sa vorbim intre noi..si acum mi-a spus ca nu se simte in largul ei, ca nu prea avem ce vorbi.si zice sa o lasam deocamdata. i-am zis cam tot ce avam in minte. dati si voi niste idei. e sa fac.sad va rog. (scuze pentru ca am scris asa mult.ar mai fi de zis. dar e mai ok atat.)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa o inviti undeva unde sa fiti doar voi, fara prietenibig grin
Dar, esti sigur ca te place?big grin Ca daca nu place (sper sa ma inselhappy ) nu merita atentia tabig grin
Daca zice "sa o lasati deocamdata"... poate ca are prieten sau nu e pregatita pentru o relatiehappy
Intreb-o cate ceva legat de viata ei (dar cu discretiebig grin sa nu pari curios); o sa creada ca vrei sa o cunosti mai bine. Povesteste-i ce-ai facut la scoala, in parc etc. Intreab-o ce parere are despre trupa X :S
Cam astea imi vin in minte acum...thinking

Oricum, succeskiss