| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema:
Vreau sa-mi albesc dintii in cel mai scurt timp posibil.
Am folosit deja niste paste de dinti de marca, de ex. Signal White Now, dar nu a avut nici-un efect.
Daca stiti spuneti-imi niste moduri SIGURE si ieftine "de casa" care v-au ajutat deja.

Va multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

5 cm in gura!
Sigur se albeste, sa trebuie sa o freci de dinti.

| danifx2 a răspuns:

E greu sa ii albesti eu ma spal de 2 ori pe zi de 3 luni si nimic nou la ei

| bustamante a răspuns:

Stefanul cum nu poti slabi intr-o zi 5 kg asa nu poti albii dintii intr-o zi! pana si Dumnezeu i-a luat 7 zile sa creeze tot ce exista!
Deci te rog cumpara-ti o pasta de dinti buna gen AZ sau SENZODINE si spalandu-te de 3 ori pe zi IN FIECARE ZI vei avea un rezultat uimitor plus ca vei scapa de piatra si carii eu folosesc AZ daca nu ai de unde sa o procuri luom legatura asa sa te ajut poate ai vreo fata de intalnit! 0730313164 pentru 5 euro iti aduc din Italia!
Un truc ar fi sa te speli cu bicarbonat alimentar tata imi tot zicea ca asa se folosea pe timpuri eu unul nu am incercat dar are dantura mai alba ca mine!

| loOveeep a răspuns:

Exista un baton. e 1 mil si cv il gasesti pe internet intr-o saptamana se albesc asa scrie

| ToxicTeddFTW a răspuns:

Dentistu' poate rezolva problema!

| freestylexx a răspuns:

Prietene,eu ma spal cu parodontax / sau pro smalt si dupa aia am o cana unde am bicarbonat big grin iau putin bicarbonat pun pe periuta si frec periuta de dinti si dupa aia dau cu apa si gata am dintii albiwinking perfect