| nmbhvfbgdhbv a întrebat:

Am o mareee problema.stau cu vineva de doua saptamani.acum 4 zile a aflat ca trebuie sa plece definitiv.si nu mi-a spus deoarece a crezut el ca daca nu imi spune nu ma va mai rani.insa am aflat tot de la el dupa cateva zile ca se va muta.eu chiar tin la el nu foarte mult dar tin.si nustim ce sa facem nu se stie cand va pleca.peste o saptamana.sau peste o luna. nustim daca sa mai stam impreuna pana atunci sau sa punem capat relatiei de acum.ma gandesc ca daca pleaca peste o luna si vom mai sta impreuna ma voi atasa foarte mult de el si voi regreta.si el la fel. tinem amandoi unu la celalalt si nustim ce sa facem. sa mai ramanem imrepuna pana cand va pleca sau sa ne despartim acum? straight face

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, dar daca se muta nu puteti continua relatia? Adica sa mergi la el in vizita sau el la tine? Daca va iubiti, puteti fi in continuare impreuna,
Totusi 2 saptamani e putin timp incat sa iubesti cu adevarat, poate va placeti, sunteti indragostiti, insa iubirea vine pe parcurs.
Eu zic sa te bucuri de momentele petrecute cu el, cat mai sta, ca oricum va pleca si mai bine sa ai amintiri frumoase daca pleaca si va despartiti.

| Razvan a răspuns:

Rameneti impreuna si petreceti cat mai frumos clipele impreunatongue

| nmbhvfbgdhbv explică:

Impreuna*rolling on the floor

| nmbhvfbgdhbv explică:

El pleaca in italiaastraight face
si totusi sunt micuta.nu ma pot duce la el numai ca sa il vad.am 15 ani si jumatate iar el are 19straight face