| RAY a întrebat:

Am o mica frustrare nu inteleg de ce mi-a dat ignore daca asa mare suferinta are dupa 2, 3 luni de asa zisa relatie, nu vad ce i-am spus rau

http://www.tpu.ro/......a-mea-sau/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce drama ca spera la reintoarcerea lui...

6 răspunsuri:
| RAY explică:

Habar nu am, nu te bucuri?

| RAY explică:

In viata trebuie sa iti infrunti fricile nu sa fugi de ele

| WolfGhost a răspuns:

Oh dear, semana la inceput cu povestea mea.
S a suparat pentru ca nu i ai confirmat gandurile. Voia sa auda altceva.
Si pentru ca tine la el si nu suporta sa il vorbeasca cineva de rau.

| RAY explică (pentru WolfGhost):

Dupa 2,3 luni marea iubire, nu inteleg cum am jignit-o, am spus adevarul ca nu o place, daca ar placeao ar fi dupa ea logic, sigur e un tip popular, frumos la care viseaza toate fetele

| WolfGhost a răspuns:

Si e si normal ca sufera :l ce te opreste sa o crezi? Nu conteaza ca au fost 2, 3 luni.
Traieste o drama copila.

| RAY explică (pentru WolfGhost):

Mi-ai stricat seara iar ma apuca plansul pana maine

| anonim_4396 a răspuns (pentru WolfGhost):

Ce drama ca spera la reintoarcerea lui...