| elene a întrebat:

AM O MICA-MARE PROBLEMA!
Merita oare tot ceea ce am facut pentru el?
Va rog frumos sa cititi intrebarea anterioara ca sa stiti despre ce baiat este vorba, iar acum...
Acel baiat Y a vrut sa il bata p un coleg de al lui in seara asta.Si toata scoala s-a dus acolo ca sa vada.In fine, nu l-a mai batutlaughing
Dar era acolo un coleg de-al lui tare infumurat.Eu i-am zis lu' Y: "De ce il bati p colegatu, pentru ca te-a facut prost cand ai iesit la tabla?" si el a zis ca da dar colegul lui infumurat cica taci nu auzi?
Si mi-a dat o palma.eu m-am enervat si am vrut sa ii dau si eu una dar s-a bagat o prietena intre noi. Apoi cand era sa plec a venit la mine si mi-a pus mana in gat si facea presiuni asupra mea.Mai mi-a dat o palma tare si logic.cand am vrut sa-i dau una s-a bagat iar Andastraight face
In fine.problema e ca Y nu a zis nimic in acest timp. Cel mult, cand a vazut ca mi-a bagat mana in gat cica."las-o mah"straight face
Ce sa mai cred?straight face
Oricum observ ca nu ii prea pasa de mine.Problema e ca eu l-as fi batut rau p acel baiat dar el e in relatii cu cei mai mari rromi din oras si tare mi-e ca ma bag unde nu trebuie.Si Anda mi-a zis asta. Ce sa fac? Maine la scoala si in week-end ca o sa ies cu prietenii o sa se discute asta.Cumr eactionez maine? Eu ma gandeam sa nu vorbesc deloc cu Andrei.dar...Care e sfatul vostru?

1 răspuns:
| floricica1 a răspuns:

Elene eu am avut aproape aceeasi situatie si sa stii ca incet cu incet am reusit sa trec peste toate lucrurile acelea deci nu stiu in ce zi era si am iesit afara cu prieteni atunci am vazut un baiat si adevarat ca mi-a placut de el dupa care am observat ca el ma ignora si incet cu incet totusi am vb cu el dar dupa care am inceput sa il uit te sfatuies sa incerci sa nu mai fii asa daca el nu te baga in seama nu merita mai ales pentru niste baieti ca astia care nu ar merita nici o fta in fine nu stiu cu ce team putut ajuta dar eu am incercat sa iti zic ca toti baietii sunt la fel