| benga94 a întrebat:

Am o mica mare problema! Prietena tot bate apropouri ca nu stiu ce fata s-a despartit de iubit c avea jucaria mik ca nu stiu cce vecina a divortat de barbacsu ca o avea mik, sigur bate apropouri la mine, o am de 12 cm e mik stiu dar asta e,cind facem dragoste se uda isi da drumu daca nu sar simnti bine nu cred ca ar mai face asta,m-am gandit la niste bile sa imi bag dar am auzit ca e cam dureros si mi-am cam luat gandul de la ele,alte solutii chiar nu stiu ce sa fac,ea poate a incercat altceva inainte mai mare si e normal sa i se para mai mica, nu era virgina cind neam cunoscut cu toate ca nu mia recunoscut ca ar fi facut ceva cu cineva,mi-a spus de o raceala puternica a avut o hemoragie menstruala a luat-o salvarea ca nu i se mai oprea si a trebuit sa o curete doctorul cu ceva pentru ca ai ramasese cheaguri de sange inauntru, nu cred nici la ora actuala dar n-am ce face, astept sfaturi nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Vampire69 a răspuns:

Daca se desparte de tine sau iti zice ceva ca o ai prea mica poti sa ii dai papuci in urmatoarea secunda. Sincer nu conteaza foarte mult marimea daca stii ce sa faci cu ea.Chestia cu hemoragia ori e o minciuna ori o poveste adevarata. Sper, ca fata sa te iubeasca cu adevarat nu doar sa isi bata joc de tine. Si in caz ca va despartiti din cauza ca " o ai mica " nu te descuraja sau intra in depresie. Exista o multime de fete care nu se vor uita la marime atat timp cat le iubesti cu adevarat si sti cum sa te comporti cu ele in viata de zi cu zi si in pat. Mult noroc.

4 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Poate nu e nici un apropo doar asa ti se pare. discuta sincer cu ea

| Madyupsik a răspuns:

Pai cum poate cineva sa te ajute. Nu incerca pastile sau alte cestii pentru marirea penisului pentru ca pot fi urmari grave. Intreab-o pur si simplu direct despre aceasta. Sincer chiar daca am facut dragoste doar o singura data nu cred ca marimea conteaza. Daca perechea se iubeste vor fi ambii sadisfacuti dar daca nu atunci inep aparea certuri sincer nu stiu ce sa iti mai spun pe tema aceasta

| Cosminuțul a răspuns:

Dao-n pisici daca bate apropo daca nu-i cinvine sa plece gasesti tu ce cineva.

| lukeskywalker a răspuns:

Si ce sfaturi sa-ti dam? ai putea sa incerci sa te rogi"sa-ti creasca"poate o sa ai succes... daca tu esti asa de stresat atunci ai o problema!