| eatpraylove a întrebat:

Am o mica problema cu una din cele mai bune prietene, acum cateva zile pe cand eram la ea acasa, singure, ne uitam la un film, se poate spune si romantic, si comentam la adresa lui, si nu stiu cum ea a spus ca numai in filme gasesti dragostea adevarata sau ceva de genul, normal ca eu i-am spus ca e ea pesimista datorita experientelor neplacute avute si am imbratisat-o, doar ca ea mai apoi m-a sarutat si i-am raspuns la sarut desi a fost ciudat iar mai apoi a spus ca sunt o draguta si ca se bucura sa fim prietene asa de bune, dupa toata seara m-am simtit foarte ciudat si n-am mai vorbit cu ea de atunci, ideea e ca dupa ce s-a intamplat nu o mai vad cu aceiiasi ochi, nu stiu ce sa fac, cum sa ma comport cu ea in continuare, mentionez ca nu m-a deranjat faptul ca m-a sarutat, doar ca am fost surprinsa, help! fundita

Răspuns Câştigător
| XxSh0xFirexX a răspuns:

Pai atunci spune-i ca tie iti plac baieti nu fetele si sa nu o ia in sensul rau o sa ramanem prietene in continuare...Iti dau un sfat ascultati inima ta nu ma asculta pe mine

6 răspunsuri:
| XxSh0xFirexX a răspuns:

Eu iti spun sa vorbesti cu ea in continuare si daca chiar vrei sa deveniti iubite daca asta vrei tu daca si tu simti la fel pentru ea dragostea nu se masoare sau nu se arata ea se simte si iti spun nu e nimic rau prin a fi lesbiana, sper sati fi fost de ajutor.Nu lua in seama lumea asta rea si fa ceti coordoneaza inima. Daca ai vrei DAI FUNDA?

| eatpraylove explică (pentru XxSh0xFirexX):

Nu cred ca sunt lesbi, adica imi plac baietii si nu sunt atrasa in nici un fel de fete, faptul ca nu m-a deranjat sarutul nu are nici o legatura cu homosexualitatea ci doar cu faptul ca suntem foarte apropiate, ce nu stiu eu e cum sa ma comport cu ea stiind ca s-ar putea sa aiba altfel de sentimente fata de mine decat cele de prietenie

| XxSh0xFirexX a răspuns (pentru eatpraylove):

Pai atunci spune-i ca tie iti plac baieti nu fetele si sa nu o ia in sensul rau o sa ramanem prietene in continuare...Iti dau un sfat ascultati inima ta nu ma asculta pe mine

| AvEnGeR6532 a răspuns:

Pai esti lesbiana sinmplu

| Jackal7 a răspuns:

Let's be friends! (Sau lesbi friends?) rolling on the floor

| ZuZuZa a răspuns:

Daca nu te-a deranjat sarutul, nu cred ca ar trebui sa o eviti, indiferent daca ti-a placut sau nu, parerea mea este ca tot nu trebuie sa o eviti, pentru ca este prietena ta si trebuie sa ii fii alaturi indiferent de cum ar fi ea. Tu trebuie sa-ti dai seama daca sarutul ti-a placut sau l-ai luat ca pe un simplu pupic prietenesc... Succes si fii alaturi de prietena tahappy

| andreismeck72005 a răspuns:

Incercati sa vorbiti despre acest subiect si decideti voi doua!