| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema..cum sa trec peste faptul ca prietena mea si-a pierdut virginitatea cu altul? Dupa ce s-a despartit de el...s-a in dragostit de mine..eu fiind virgin.a trecut un timp si mi-am pierdut virginitatea cu ea... faza este ca ma macina faptul ca nu am fost eu primul din viata ei..cred..niste sfaturi ar fi bine venite!

16 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Nu asta e tot ceea ce conteaza, degeaba a oferit virginitatea precedentului daca nu-l iubea.
Si nu trebuie sa fi tu primul in toate. laughing

| Danysan a răspuns (pentru Doηηa):

De ce esti rea poate pentru om conteaza aspectu asta laughing

| Doηηa a răspuns (pentru Danysan):

Pai din ce spune, lui chiar ii e ciuda ca nu a fost primul. laughing
Si nu sunt rea.batting eyelashes

| Randy2134821395 a răspuns (pentru Doηηa):

Nu stiu daca mi-e ciuda da faza e ca uneori ceea ce fac o face sa isi aminteasca de el si nu prea imi suradelaughing

| anonim_4396 explică (pentru Danysan):

Nu trebuie sa incurajam acest lucru, serios, gandeste-te ca ai avea o sora iar aceasta, din nefericire, a fost pacalita de un tralala ca o ia de sotie si mai toate alea dar nu s-a intamplat, nu trebuie sa-si refaca viata? daca da peste unul ca Ion cel Groaznic, in gandire, ce te faci?

| Auslesse a răspuns:

Pai.tu ai zis-o, ca dupa ce s-a despartit de el, s-a indragostit de tine!
deci, in momentul in care v-ati cunoscut ea nu mai era virgina! deci tu stiai de la bun inceput care-i situatia.asa-i?

| Randy2134821395 a răspuns (pentru Auslesse):

Da stiamlaughing
da nu stiam ca ma va afecta laughing atunci

| Auslesse a răspuns (pentru Randy2134821395):

Pai si care-i problema? ca eu n-o vadlaughing..adica tu stiai deja ca nu ma e virgina, dar nu-i poti reprosa pentru ca tie nu ti-a facut nimic, nu te-a inselat, nu si-a batut joc de tine!

| Danysan a răspuns:

Amice trebuie sa te intrebi asa -cate vete mai gasesti tu virgine in ziua de azi? -zicea cineva ca nu mai sunt virgine nici la 12 ani -Oricum ideea cu virginitatea era odata -Pe vremuri daca fata nu era virgina, baiatul avea dreptul dupa ce se casatorea cu ea sa o goneasca acasa -acum traim alte vremuri-Cate mai gasesti virgine cu care te poti casatorii?-Asa ca eu zic sa treci peste -dat find ca te iubeste -si tinand cont ca ti-ai pierdut virginitatea cu ea ar trebui sa fie pentru tine o fata speciala nu?-Daca o iubesti treci peste-acum pe bune tu crezi ca nevasta-ta o sa fie virgina?-Succesx

| greyhound a răspuns:

Unde te crezi ma, in Africa, in triburile alea de desculti unde daca nevasta nu-i virgina, o omoara.
Ce ai cu tampenia asta cu "primul", mai ales ca nici n-aveti garantia ca veti ramane impreuna pana va casatoriti. Asa ca daca asta e doar o chestiune de palmares, esti nebun oleaca.
Asta e frate, nu ai luat-o fecioara, big deal. Nu exista nici un motiv practic pentru care o virgina ar fi mai speciala asa ca scoate-ti ideile astea din cap.

| Randy2134821395 a răspuns (pentru greyhound):

Probabil ai dreptate pana mea...bine punctatlaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai omuleee, de ce crezi ca virginitatea conteaza? Cat timp iti demonstreaza ca te iubeste si-i pasa de tine nu conteaza, gandeste-te ca a fost o greseala din partea ei, toti suntem oameni si suntem supusi greselilor. Tu nu ai gresit niciodata in viata ta? nu continua sa-i arati ca ai astfle de regrete ca te va considera un incuiat si gelos dupa care iti va zice "te pup! pa pa "

| SunnyDay88 a răspuns:

Vezi daca nu a fost fata desteapta sa faca sex anal pana la tine, ca sa nu mai ai tu griji ca nu e ea virgina.

din cauza unor dobitoci ca tine isi ranesc unele organismul, ca sa fie pana la urma asa cum vrea idiotul pe care ea il iubeste cel mai mult. minte de gaini ce aveti toti!
si daca a mai fost cu altul ce? care e problema? care e?

| Randy2134821395 a răspuns (pentru SunnyDay88):

Problema e ca ceea ce fac o face sa isi aminteasca de ala asta e problema si dupa ce zice lasa te iubesc ala era un idiot nu ma simt mai bine asta e faza..nu tin neaparat sa fi fost primul da na...e aiurea...

| SunnyDay88 a răspuns:

Daca iti SPUNE lucrul acesta inseamna ca ea inca este atasata de fostul, care aparent nu era asa idiot pe cat zice ea. ca nu cred ca tu te porti ca un idiot cu ea(sau cine mai stie).si e lipsa de respect sa te compare. eu nu vad ca fata asta sa te iubeasca daca face faze de genu.

cel mai bine pentru tine e sa luati o pauza, sa-i mai treaca ei gandul de la el.

insa sa stii ca acest lucru nu are legatura cu faptul ca ea nu mai e virgina. inca il iubeste pe ala si probabil l-ar fi iubit si daca era al 7lea.

ps: eu ce iti spun tie e dedus numai din ce mi-ai spus tu(cu opinia ta subiectiva).

| LadyBird16 a răspuns:

Nu vad unde este problema. Intotdeauna exista un "prima data". Sa zicem ca la un moment dat vei fi cu alta fata si ea va fi virgina. Oare ar trebui sa o macine gandul ca tu nu esti? Suntem in anul 2013! Poate un singur lucru este o problema, faptul ca iti spun ca isi aduce aminte de el. Depinde si in ce fel o face. Sa tii minte un lucru... intotdeauna accepti un om cu tot cu trecutul lui, dar ceea ce conteaza pentru amandoi este prezentul si viitorul.