| IIOOIOIOIOIOIOIOIOIOIOIOIOIO a întrebat:

Am o mica problema. Deabia m-am angajat si de la un timp o colega nu ma lasa in pace deloc si ma hartuieste mereu. Ba ca s-o facem, ma intreaba daca o am mare, ba imi zice daca vreau sa ii fac oral. Eu nu a bag in seama pentru ca este mai mare decat mine cu vreo 12-13 ani (mentionez ca am 19 ani). Mie nu imi place de ea, mi se pare urata + ca are sot. Ce e de facut avand in vedere ca este mai mare ca mine in firma.

5 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Ii spui clar "cucoana daca nu ma lasi in pace ma duc frumos la sotul tau si ii spun ca ma hartuiesti ca m-am saturat sa te tot ti dupa mine si sa nu-mi da-i pace " lasa-ma daca nu vrei sa ai probleme.

| Blondamea a răspuns:

Spune-i clar ca nu vrei sa o faceti si cred ca a innebunit din cauza sta

| 13Denisa a răspuns:

Du-te ajut-o cu problema aceea. Esti baiat, asa ca...Nu rata nimica. Nu trebuie sa pui suflet in nimica. Mergi iti faci treaba si pleci, asta in cazul in care nu ai prietena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raduleascooooooooooooooo, lasa baiatu-n pace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul in care nu-i urata de sa nu-i iei nuca din mana nu ai nici o problema, baiete, ba dimpotriva. Rezolva-i problemele cucoanei, daca a ajuns sa o ceara in modul asta e clar ca-i nesatisfacuta sau chiar NF de barba'su! O sa fii uimit de ce stie sa faca o femeie trecuta de 30! Nu fi fraier, daca zici ca e si mai mare in functie poate o sa te ajute si in cariera, daca nu, macar ai dat o buca! la varsta ta e foarte important sa ai experiente cat mai diversificate!