| anonim_4396 a întrebat:

Am o nedumerire! Cand fac sex cu prietena mea si incerc sa o penetrez mai adanc ma doare foarte tare si la fel si pe ea! Facem sex cam de doua ori pe saptamana si de fiecare data intampinam aceiasi problema descurcandu-ne bineinteles mai greut din pricina acestei probleme! Astept parerea voastra!

Răspuns Câştigător
| rino90 a răspuns:

1. trebuie sa simti cat de mult trebuie sa o bagi
2. nu trebuie neaparat sa i-o bagi pana in capat sa ii atingi peretele si sa impingi ca nebunu sa iti intre tie toata.
3. trebuie mai intai sa o incalzesti pana i-o bagi f adanc si cu putere
4. daca vezi ca se schimba la fata, la inceput pana te prinzi intreba daca a durut-o sau i-a placut. dupa o perioada incearca sa te prinzi singur daca ii place ce ii faci sau nu, ca sa nu devina deranjant
4. prin a o incalzio incearca sa i-o bagi usor undeva de la pana la trei sferturi din gaura si chiar aproape spre iesire. continua asa pana inebuneste ea si te trage in interior laughing
5. vb cu ea sa ii zica cum ii place si cum vrea sa ii faci
6. daca ea e fericita si u vei fi laughing

4 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Frate e posibil ca atat de lung sa fie vaginul ei...sau esti tu prea mare

| drakosu a răspuns:

Ea ii prea stramta ...de aia te doare si pe tine si pe ea.si daca faceti de mult sex.si tot asa stramta e.ce sa zic..nu ai grosimea necesara.

| Alec a răspuns:

E stramta, mi s-a intamplat si mie (si nu mai era virgina de mult timp), dar daca ai face sex cu ea zilnic, si ai forta putin o sa se largeasca sigur. O sa revina oricum la forma initiala daca nu mai face 2-3 saptamani. Asta pana o sa aiba copil, dupa aia se duce pe apa sambetei si din Stramtoarea Dardanele o sa dai direct in Marea Egee sad

| Jαne a răspuns:

Vezi poate ai sos picant pe pu*ă!