| deni_6616 a întrebat:

Am o nelamuerie va rog sa ma jutati fara caterinca sau chestii de genu.Prietenul meu si cu mine am incercat sa facem dragoste insa el are penisul mare si nu prea intra... ce sfaturi imi dati?

12 răspunsuri:
| Artemis a răspuns:

Deci daca crezi ca vrei sa o faci cu el happy spune`i prima data sa te obisnuiasca cu un deget pe urma doua daca esti virgina. In alte cazuri nu stiu ce sa spun, asta mi s-a intamplat si mie fiind virgina dar apoi merswinking! Bafta :*

| yonyxu a răspuns:

Cati ani ai? Esti virgina? daca ai mai putin de 17 si inca esti virgina e normal! happy. nu te-ai dezvoltat complet! Ai grija ce faci! big grin

| luetA a răspuns:

Incearca cu lubrifiant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa folosesti creme speciale cumparate de la farmacie, iar daca nu sa iti gasesti alt baiat cu un penis mai potrivit...

| monyk a răspuns:

Buna, orice penis poate intra in vaginul unei fete virgine, la unele mai greu, la altele mai usor, depinde de himen, cat e de elastic, unele nu au chiar deloc...trebuie sa folositi un lubrifiant ca sa alunece mai usor, sa nu uitati de protectie, mare grija.
Cand o faci trebuie sa te relaxezi, sa te ia incet, nu sa bruscheze prea tare, inainte sa existe un preludiu lung.CA sa te umezesti jos trebuie sa existe preludiu, adica sa va sarutati, sa te magaie, sa te sarute, sa te faca sa te simti bine, cu rabdare si incredere, participare din partea ambiilor parteneri, se poate.

| procust a răspuns:

Pai in primul rand sa fie un preludiu prelungit ca sa fi excitata si lubrifiata si in al doilea rand folositi un lubrifiant care ajuta mult!

| ● Ďعw a răspuns:

Pai spune-i sa te intepe prima data.adica cu degetulwinkingsi dupa sa incerce so bage incet.pentru ca mushchiuletsul ala se largeste un pic cate un picwinkingsi inca o intr esti virgina?

| ● Ďعw a răspuns:

Si app am uitat sa spune trebuie sa te excitewinking sa te faca sa t simti f bine si sa nu te ia din prima "hai s-o facem si noi o trebuie" trebuie sa te mangaie sarute etc. si ai grija fa-o protejat sau ia anticonceptionalewinkingnu faceti o prostie din cauza ca va lasati purtati de valwinking

| Farcas a răspuns:

Marimea nu conteaza. Orice penis poate intra in vaginul fetei. Daca la nastere se,, largeste,, atat de mult incat sa iasa un copil iti dai seama ca si un penis intra.Mai mult ca sigur, cauza e ca esti destuld e relaxata in timpul actului, sau poate nu ati gasit inca pozitia ideala. Experimentati impreuna.

Răspuns utilizator avertizat
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E din pacate o mare problema pe care o au unele cupluri si care nu prea are rezolvare. Incercati cu lubrefiant de la farmacie si cu prezervativ (aluneca mai usor).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumparati un lubrifiant si incercatil, darrrrrrr toata smechria este PRELUDIUL pentru a te excita foarte tare si a fii umeda.incercati si apoi spuneti-mi