| andreea_8223 a întrebat:

Am o nelamurire: deci daca mi a rasp cineva la intrebarea mea pusa, si imi cere detalii despre intrebare ca sa ma ajute, cum raspund?

Răspuns Câştigător
| robyroby a răspuns:

Pai intrii pe intrebarea ta si ai o caseta ca de raspuns. Scrii acolo detaliile si dai " Raspunde ". Deci este ca si cum ai raspunde la propria intrebare, dar nu o faci, ci dai detalii mai multe despre intrebare. Bafta kiss.

2 răspunsuri:
| aniohetova a răspuns:

Poti sa-i dai tu un mesaj privat, sau sa raspunzi la intrebarea ta cum ar veni happy Succes happy

| dgvfm a răspuns:

Sincer, ce a ce simti tu, ce a ce doresti tu sai spui. pe direct.