| anonim_4396 a întrebat:

Am o pagina pe facebook insa nu stiu cum sa adaug notitele. Am nevoie de mai multe like-uri la pagina? Sau nu trebuie neaparat like-uri ca sa poti modifica ceva, ca am inteles ca pentru a o personaliza iti trebuie mai multe like-uri apoi poti adauga notite si altele straight face?

Răspuns Câştigător
| xBlackDreamx a răspuns:

Deci.in dreapta sus apare sageata aia in jos. apesi pe ea si apasa pe "Foloseste facebook ca: (si scrie pagina ta)"
dai click acolo si dupa apesi pe facebook din stanga sus
Apare dupa:
Noutati
Informatii
Evenimente

Aplicatii:
Notite.si mrg.
apesi pe notite si dupa pe Scrie o notita.
De aici cred ca te descurcihappy fundita?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| cristinacke28 a răspuns:

1. Te duci pe Facebook.
2. Te loghezi.
3. Dai click pe numele tau de Facebook din coltul stanga sus.
4. Apesi pe casuta din mijlocul paginii, unde scrie What's on your mind? (traducere: Ce-i in mintea ta de barosan?).
5. Scriii ce vrei tu si dai ENTER.
6. Te intorci la TPU si imi dai Funda happy.

| NeutronStar a răspuns (pentru cristinacke28):

Hey, stiu ca asta e din... 2012 rolling on the floor Dar ma poti ajuta? Cand dau pe notite, imi da :Nu există notiţe de afişat. Ce fac? rolling on the floor