| Clamidia a întrebat:

Am o prietena care are ceva cu iubitul meu. El este plecat de ceva vreme. Ea nu l-a plăcut niciodată pentru ca zice ca nu stau cu ea ci stau cu El și tot așa. Na cum e plecat nu prea poate sa vorbească. Vorbesc puțin cu el. Acum vreo 20 minute m-a sunat și a văzut ca sunt cu prietena mea. El a întrebat-o frumos câți ani are iubitul ei (ea are iubit ) iar ea a răspuns cu înjurături (da ce te f*** te grija ) dupa el a închis ca s-a enervat și na... ea când vorbește cu iubitul ei eu nu zic nimic. El e suparat și mereu îmi zice (dacă era prietena adevarata voia sa fii fericita ). Mna..in primul rând stau mai mult cu ea decât cu el. Na nu stiu... un sfat ceva.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e cand ai relatie prietenii raman la margine si te vezi rar cu ei sau chiar deloc. Prietenii care nu prea sant doar 1 sau 2 daca e sa fie buni restul vor sa faca rau ca tu sa nu mai ai relatie

| Andreeush a răspuns:

Cum poți să ai o prietenă care îți înjură prietenul?

| Clamidia explică (pentru Andreeush):

E cea mai buna prietena. Na eu nu am ce sa fac. Ma deranjează dar na. Niciodată nu i-a convenit când am avut pe cineva.

| Andreeush a răspuns (pentru Clamidia):

Și asta ce înseamnă? Că nu ai voie să ai o relație?
Mi se pare cam imatură prietena ta.