| Adrish a întrebat:

Am o prietena care recent s-a despartit de prietenul ei...Mai degraba i-a dat de inteles ca totul s-a sfirsit punind niste poze cu o alta fata.chestii de astea:Saruturi, flori se stineau de mina.Cum sa o incurajez si cum s-o fac sa nu mai sufere. I-am spus ca atunci cind o sa-l vada sa-l plesneasca.Plizz,help! Dau Funda! Mersi!

Răspuns Câştigător
| adelina9992 a răspuns:

Sa il ignore.Sa nu ii raspunda la telefon si nici cand e pe strada sa nu il bage in seana.ba mai mult sa incerce sa mearga in anturajul lui si sa nu ii mai acorde nici o atentie...cat despre palma mai bine sa se abtina, o sa il faca sa se simte fff important si nu cazul.

2 răspunsuri:
| Adrish explică:

Fetelor,ambele m-au frapat cu raspunsul si nu prea stiu cui sa-i dau, deci cine ma invita prima in prieteni, aceea va avea funda mea...Ok? Bafta!

| justmeandyou90 a răspuns:

Daca il pleneste asta inseamna ca el se va simti important ca ea sufera. cel mai bine e sa se comporte de parca s-ar bucura, sa fie vesela, sa rada mereu cand este in preajma lui si sa il ignore, fundita?