| aripifrante a întrebat:

Am o prietena care se masturbeaza cu un vibratorstraight face este bine sau nu pentru viitorul ei?

Răspuns Câştigător
| Loryoficial a răspuns:

Pai spune-i prietenei tale sa isi caute un iubit!

14 răspunsuri:
| manu123 a răspuns:

Nu nu o afecteaza

| Catecrs a răspuns:

Scarboz

| elasexygagica a răspuns:

Daca fata nu are prieten care sa o satisfaca ce sa mai faca si ea? dc nu ii dai tu o mana de ajutor?batting eyelashes

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E nesemnificativ.

| grafa a răspuns:

Viitorul suna bine.

| Razvan a răspuns:

Are viitorul in punga, nu alta.Va arde in focurile iaduluiworried
Saraca de ea.Condoleantesad

| NickiMinaj a răspuns:

Nu este bine pentru viitorul ei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestia cu "am o prietena e abureala"oh go on

mai bine spuneai ca te masturbezi si nu-ti taia nimeni capulwinking

| aripifrante explică:

Nu glumesc, vorbesc serios.Chiar am o prietena care se masturbeaza, eu sunt virgina daca cititi celelalte intrebariwinking va pup:*

| cossmy a răspuns:

N'are decat...sa se masturbeze si cu copacii, tot aia ethinking in afara ca(presupun) obtine placere mai mare sau mai repede, nu o afecteaza cu nimichappy

| NickiMinaj a răspuns:

Stim ca esti virgina big grin

| Zenithf a răspuns:

Nu-i nici bine (nu cred ca-si va castiga painea din treaba asta) si nici rau (daca va fi sa arda in focul iadului nu va arde ea dintr-atata). devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creeaza dependenta si sunt sanse sa ii placa mai mult cu masinaria aia decat cu partenerul ei. Deci, nu.

| PredatoR a răspuns:

Si bravo ei, tu o sa ramai la masturbat toata viata ca oricum la cum arati nu se culca nimeni cu tinelaughing