| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena care se masturbeaza foarte des... iar cand vede baietii incepe sa se masturbeze e ceva normal?

Răspuns Câştigător
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Da! nu e nimic rau in asta

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E normal sa se masturbeze, dar nu e normal sa o faca foarte des. Ca in orice chestie, abuzul este daunator.

| Bacemi a răspuns:

Mi se pare aiurea ca imediat cum vede un baiat sa inceapa sa se masturbeze. La scoala ce face? Cum rezista? Sau nu rezista? nu e normal sa repeti de fiecare data cand vezi un baiat. Ar trebui sa invete sa se controleze.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mi se pare ceva aiurea sa faci asemenea gesturi in public.

| valy a răspuns:

Pai nu e normal. zii neaparat sa isi caute un barbat sa o satisfaca in pat.

| stweety10 a răspuns:

Eu zic ca ar fi mai bine sa le ceara ajutorul baietilor. Sa le ceara cu imprumut...sigur nu o vor refuza.

| nutzu' a răspuns:

In ce oras sta prietena ta... poate ''o ajut" sa nu mai fie nevoie sa se masturbeze...

| alexutzu00791 a răspuns:

Ce varsta aveti, ca avatarul nu prea arata prea bine. Raspunsul il gasesti numai daca apelezi la un taur comunalsmug

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca se masturbeaza e ok, dar ca incepe sa se masturbeze cand vede baietii oriunde ar fi e cam deplasat. Asa se intelege din intrebarea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e prea bine ar trebui sa o faca mai rar ca pe urma devine obisnuinta

| vandabil a răspuns:

Nu e o problema. S-ar putea face de ras daca face asta cand vede barbati in public dar daca ii vede in reviste sau la TV e ok.