| Chirea_Ionut_1979 a întrebat:

Am o prietena dar mi jena sa-i spun k o plac.cum sa procedez?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie jena, spune-i ca o placi.....curaj!

| PaulSeby91 a răspuns:

Fara frica ii spui verde in fata ca o placi si o intrebi daca vrea sa fie iubita ta. Regretul acela ca nu iai spus ce simti ie mai rau decat crezi (iti spun din propria experienta), asa ca spune-i cu incredere fetei ca o placi. Sper ca team putut ajuta chiar si daca numai un pic.

| boylivgume a răspuns:

''Te iubesc''

| Isabella95 a răspuns:

Atunci nu-i mai spune!
Las-o pe ea sa descopere din gesturile tale si din faptele tale, din privirea ta si din comportamentul tau, de multe ori cuvintele strica tot mai bine lasa situatia sa decurga natural, nu e nevoie de vorba! Sa lasam sentimentele sa vorbeasca fara cuvinte! Funda? :*

Răspuns utilizator avertizat