| cristi2709 a întrebat:

Am o prietena de 15 ani nu va ganditi ca eu am mai mult imi puteti spune cum o pot atrage sa faca sex cu mn voi aia mai experimentati chiar toata lumea va rog sa-spuneti

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La ce intrebare ai pus credem ca ai mai putin de 15 ani

| XxBlueRosexX a răspuns:

E inca prea mica pentru sex, si daca o iubesti o astepti pana se simte ea pregatitanu sa o obligi sau sa insisti...deci mai bine las-o o vreme pana o sa vrea ea.

| ridhimagupta a răspuns (pentru XxBlueRosexX):

Intrebarea este:daca o iubeste?, eu nu as prea crede

| Doub a răspuns:

Aiiiaiiii, dar stai linistit ca nu ne gandeam ca ai mai mult.winking

| SkyPilot a răspuns:

Parerea mea este sa o lasi in pace, nu are varsta la care sa faca sex. Peste doua luni ne intrebi ce poti sa faci ca e gravida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai pune bani la ciorapel pentru asa ceva http://www.farmaciastejara.ro/images/escapelle-1comprimat-gedeon.jpg

| SomeRomanianGuy a răspuns:

Stai relax ca e de ajuns sa ii dai de inteles despre asta si, daca-i surade ideea, nu ai mult de munca in a o convinge. Alternativa, o imbeti/droghezi, pana mea si apoi ai liber laughing

Sau cloroform big grin

| VictorVictoras a răspuns:

Ba ai o prietena de 15 ani si nu ai facut sex cu ea? trist rau!

| Carla77 a răspuns:

E mult prea mica pentru asa ceva... dar daca ea isi doreste incearca sa o mangai sa o saruti si poate poate

| Hozan_Vasile_1959_1g0h a răspuns:

Cristi,nu ai nevoie de sfaturi in acest sens.Cand va fi pregatita i- ti va da de inteles. Trebuie sa stii ca sexul cu o minora este pedepsit de lege. Deasemenea lipsa de experienta poate duce la neplacceri( sarcina, boli) sfatul meu e sa nu te grabesti.

| cristi2709 explică:

Multumesc pentru sfaturi