| 1Chris1 a întrebat:

Am o prietena foarte buna cu care ma inteleg ok. Mie imi place de ea si rade mai mereu la glumele mele. Oare daca o voi saruta se va supara? Sau o iau pas cu pas?

Problema e ca ea are un iubit, dar nu prea se intalneste cu el....foarte rar. Mai ales ca toata vara o voi avea aproape, ma voi intalni cu ea aproape zilnic. Merita sa incerc?

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Ai putea sa ii spui ca o placi. Dar nu te sfatuiesc sa incerci chestia cu sarutul. Ea are o relatie si s-ar putea sa o deranjeze gestul tau si sa o indeparteze de tine. Mai bine ii marturisesti sentimentele si vezi ce face dupa. Baftawinking

2 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Daca are iubit, oricat de rar s-ar vedea, totusi il are si numai ea decide cat va mai continua relatia lor. Pana atunci, acces interzis pentru tine!
Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face, stii?

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Merita vere!

Doar ai grija sa nu te arda iubituso

Daca faci asta si iti iese...pai vere o sa fii vedeta.Vei fii primul baiat care a reusit sa iasa din friendzone triumfator! happy

Succes!