| DienutzaLove23 a întrebat:

Am o prietena foarte buna si ea a avut un iubit care i-a dat papuci.si acum sufera pentru ca el are pe alta si o iubeste.cum face sa revina la ea? cel mai explicit raspuns si care functioneaza primeste funda!

5 răspunsuri:
| Roo a răspuns:

Si ce PAPUCI i-a dat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In loc sa te preocupe asta, tu ar fi trebuit sa o consolezi de cand s-a despartit de ea, pana acum... Daca i-a dat papucii si e fericit intr-o relatie cu altcineva, logic ca nu o mai iubeste deci nu ai ce sa faci decat sa ii fii alaturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ce cauta tu intre ei, din ce cauza s-au certat?

| MisFit20 a răspuns:

Nu il poti face sa revina la ea, daca nu o mai iubeste, incearca sa o faci sa se simta bine si sa uite de el.

| suntZeu a răspuns:

Cam greu sa se intoarca, acuma daca ala a realizat ca o iubeste pe aia deja din prima saptamana de relatie sau pe aproape e clar ca e un don juan de tinut in rama.Nu prea poate face multe lucruri, de incercat ar fi sa discute si aici depinde doar de el.