| Emma2313 a întrebat:

Am o prietena, i indragostita de un baiat de la mine din clasa si nu stie daca sa i spuna sau nu, pentru ca toata lumea i spune ca el nu o place si nu se potrivesc impreuna.El e un fel de prieten-fost coleg pentru ea.Deci ar trebui sa i spuna sau nu?

Răspuns Câştigător
| Catalin_Mothanelu_1993 a răspuns:

Adevarul e k lumea spune tampenii cam des...proasta ar fi prietena ta sa-i asculte pe ceilalti...in viata iti asculti inima si dai inainte happy deci e timpul pentru vesti happy

1 răspuns:
| amonynus a răspuns:

Sa nu-i spuna! iti dai seama ce nasol ar fi daca ar refuza-o?! jenant...