| TropicalSun a întrebat:

Am o prietena la scoala care e cam uratica:are breton, ochelari si vreo 2 dinti strambi.Toate fetele au un prieten la noi in clasa, dar ea nu...si se simte cam prostsad. As vrea s-o bag cu un tip mai cool, care e tare amabil si dragut.Credeti c-ar avea vreo sansa cu cinv, prietena meawinking?

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Draga mea, mai intai aprecieri pentru ca esti o prietena buna, apoi da-mi voie sa-ti spun ca nici o femeie nu este urata ci doar neingrijita si lipsita de incredere in propria-i persoana. Incearca tu si aranjeaza-i parul machiaz-o si eventual cumparati impreuna ceva cool de imbracat, si mai vorbim apoi... Ochelarii si dintisori putin strambi ar putea face parte din farmecul ei personal. Succes!

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu. Daca stai sa analizezi bine situatia iti vei da seama ca e o mare prostie.Intentiile bune sunt adesea interpretate gresit.Sunt oameni si oameni. Poate ca ea nu vrea sa fie ajutata ci doar asteapta momentul prielnic in care se va transfroma din ratusca cea urata in lebada minunatahappy

| moonY a răspuns:

sigur nu esti tu tipa?

| TropicalSun explică:

Nop moony

| TropicalSun explică:

Apreciez ff mult raspunsurile voastre, va multumesc!

| alexandra0000009 a răspuns:

Oricine e frumos in felul lui si exista multi baieti pe pamant care sa-i fie jumatatea
in plus nu poate fi urata doar neingrijita iar pentru asta exista leac oriunde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti avem cate-o sansa! Incearca, lasa-i mai mult singuri sa vezi daca merge! bine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatuiesti-o sa-si schimbe frizura...sa-si ridice bretonul prins intr-o clama, daca are ochelari nu e neaparat urata dar sa fie niste ochelari bine alesi nu prea mari pentru fata ei iar pentru dinti sunt dentistii iar daca nu are bani de indreptare macar sa-i pastreze albi si curati! Daca e curata, aranjata, parfumata nu cred ca nu se va uita nici un baiat la eawinking