| TheSpecialOne a întrebat:

Am o prietena si as vrea sa o transform in iubita. Ea are 13 eu 14 ani... eu sunt cam superstarul din clasa si din tot ce vrei si sunt sigur ca si ei ii place de mine dar nu stiu cum pot sa o prind singura si sa-i spun. Vre-un sfat?

7 răspunsuri:
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Cheam-o cu tine intr-un loc retras,sub pretextul " auzi,vrei o inghetata(sau ceva dulce,ce stii ca ii place) de la magazin? hai ca fac eu cinste,ca nu am cf cu banii". si apoi cand coborati scarile, mergeti intr-un loc retras(fara sa va urmareasca vreun coleg, prieten) si ii zicic simti pentru ea si etc.si nu uita,sa ii iei ceva de la magazin,daca vrei ca, colegii vostrii sa nu suspecteze nimic. daca nu ai nimic impotriva ca ei sa stie ca ai o relatie cu ea, poti sa nu ii iei nimiclaughing

| TheSpecialOne explică:

Da dar tu nu iti poti imagina ce e la o scoala de 970 de copii la ora doua...

| TheSpecialOne explică:

Problema nu e ca mi'e jena dar totusi as vrea sa fiu mai discret la inceput deoarece ea nu se intelege defel cu cel mai bun prieten de-al meu si se intelege destul de bine cu unul din "dusmanii" mei

| ღAnonimღ a răspuns:

Intreab-o care e tema la mate, sau cum a facut ex cutarescu si, pune-i un biletel sub banca fara sa te vada nimeni. sau deschidei un caiet prefacandute ca te uiti prin el si pune-l acolo. iN BILET SCRIE:
"La 10 de minute dupa ce se termin orele vino in fata magazinului, sau in parc(etc). Trebuie sa-ti marturisesc ceva important. Pupici [numele tau aici]".

| PinguinuL a răspuns:

Sa o transformi? stai in looc harry potter laughing

| andreea_6675 a răspuns:

Esti "superstarul" din clasa si nu esti in stare sa vorbesti cu o fata? trist.

| AleAle_7467 a răspuns:

Simplu asteapt-o dupa scoala trage-o de mana cand nu te vad colegii cheamo la un suc ceva sau spune-i simplu ce ai de spus totusi nu te comporta ca un ultim sa nu zic ceva ca o vei indeparta