| Giorgi32 a întrebat:

Am o prietena si o iubesc foarte tare,mai bine spos enorm de mult, cum as putea sa-i demonstrez dragostea mea fata de dinsa? sa-i demonstrez ca tin foarte tare la ea? ajutati-ma VA ROG, am nevoie de niste idei cit mai originale

3 răspunsuri:
| BeAmazing a răspuns:

Invit-o in oras la o cina romantica, daruieste-i un buchet cu trandafiri.

| klark7410 a răspuns:

Pai spune-i si tu ca vei incerca sa te schimbi in asa fel incat sa o faci sa se simta mai bine decat acum...sau cand vine vorba de dragoste si ma refer la actul sexual, spune-i ca nu e o problema daca are vreo retinere momentan, spune-i ca o astepti, si iti spun eu din experienta ca se va lasa cu timpul

| blackyblack a răspuns:

Comporta-te frumos cu ea, respect-o.Fa-i mici cadouri pe care sa i le trimiti pe neasteptate, chiar atunci cand se asteapta mai putin si sa o surprinda in mod placut. De exemplu, iti pot da o idee, desi poate sa sune ''nebuneste'': ii poti trimite prin cineva sau gasind o modalitate cat mai buna, un catel, o pisica.un animalut care ar putea sa o bucure. Succeswinking!