| Allyna829393993920 a întrebat:

Am o problema. Am 20 de ani si de 3 luni mi-am început viata sexuală. Faza e că am mai avut relații dar toți au cerut doar sa le fac oral. Cu oricine sunt sau cu oricine interactionez vor doar oral sa le fac si imi spun ca am buzele mari. Nu inteleg, care e faza cu buzele mari? Daca am buzele mari ce? E vreo insultă ceva sau problema? Toate fetele cu buzele mari trec prin asa ceva? Doar sex oral li se cere? Eu nu am facut, bineînțeles pentru ca mi se pare josnic sa fac oral si atat sa nu se intample nimic. Am gresit? 2 ani am refuzat. Niciun băiat nu imi cere decât asta. Faza e că auzeam ca ei le făceau altora oral in fiecare zi si făceau sex cu ele, nu inteleg de ce imi cereau mie doar oral sa le fac si atat. laughing)Adica sunt curioasa nu inteleg. Nu imi pare rau sau ceva ca nu am facut nimic si ca ala nu mi-a facut nimic, dar ma simt prost. Toți imi ziceau daca e sa le fac oral sa le-o fac cu prezervativ ca nu am analize la mine. Si eram virgină. Fetele respective se pozau in chiloți pe net si au botox, se combinau cu băieți bogati, se vedea după ele ca fac multe lucruri si de ele se atingeau si cu gura si fara prezervativ. Nu inteleg de ce am fost tratată asa?

10 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

E sex oral, nu prea stiu tipi carora sa nu le placa desi nici eu nu intelg faza cu buzele, probabil le ai frumoase si sunt atragatoare.

Acum, nu o sa ma bag in deciziile tale, pentru ca esti singura care poate judeca ce e bine sau rau pentru tine. Insa, o relatie de lunga durata fara sex oral e cam plictisitoare, parerea mea.

Daca asta inseamna ca o femeie se respecta, o sa ma multumesc cu una care nu se respecta. happy

| Allyna829393993920 explică (pentru RoCkKiD):

Una e sa va faceti sex oral reciproc sau sa ii faci oral si dupa sa faceti ceva. Si alta e sa vrea doar oral de la tine si doar cu prezervativ fiindu-le frica ca iau ceva de la o fata virgină si ei laudandu-se cu toate ca le-a facut oral altora si le-a facut nu stiu ce si alora care le-a facut erau clubașe umblau bete mereu. De la alea nu luau nimic?

| IamJoKeR a răspuns (pentru RoCkKiD):

Dar sa fie si reciproc, RoCkKiD?

| RoCkKiD a răspuns (pentru IamJoKeR):

Asta e la latitudinea partenerilor, daca ambii vor, evident.

| RoCkKiD a răspuns (pentru Allyna829393993920):

Nu vad care e problema, e un semn foarte ușor de recunoscut ca trebuie sa îți cauți alt tip.

| corbulalbrosu a răspuns:

Practic nu a existat nici macar un motiv care sa poata fi considerat plauzibil de a fi tratata in modul descris. Fiindca ai precizat ca in ultima perioada ti-ai inceput viata sexuala, rezulta ca totusi pana la urma s-a produs si exceptia de la ''regula''. Sa ai parte cel putin de acum incolo de o viata sexuala placuta si cat mai satisfacatoare. Multa sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă te-ai lăsat. Refuză oralul.

| GouDidodino a răspuns:

Cred ca se feresc de tine ca esti virgină si probabil nu vor ca ei sa fie primii. Dar la oral nu raman "semne"

| Willis a răspuns:

Fă-ți alt iubit, și când ajungeți în acel punct de discuție, îi spui clar. Vrei oral? Bine, atunci este normal să vrem amândoi, deci va urma poziția 69. În acest fel veți fi amândoi satisfăcuți și în același timp.

| Fllrin a răspuns:

Hal de anturaj