| anonim_4396 a întrebat:

AM o problema... am ejacult in 3 zile diferite in pretena mea, ciclu i-a venit timp de 3 zile dupa care a8 si a 9 zi am ejaculat iar in ea... poate sa ramana insarcinata daca a trecute 3 zile si sa racita? nu ia anticoncioptionale si nu a luat

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, poate sa ramana insarcinata.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este în funcţie de numărul de zile de sângerare, ovulaţia nu se instalează imediat dar ţinând cont că lichidul seminal poate "trăi" până la 3 şi chiar 5 zile, şanse sunt mici şi totuşi prezente.
Nu vă mai jucaţi aiurea, folosiţi prezervativul fără comoditate.
Pa, pa.

| catthshshshs a răspuns:

Nu mai faceti neprotejati.Nu sunteti constienti ca dupa aia e posibil sa ajungeti la medic si cautati sa ucideti o fiinta nevinovata?! Chiar nu pricepe nimeni la ce riscuri se expune? Of...

soothe
| soothe a răspuns:

Acum ai scapat. cunosc oameni care si-au risipit 15-20 de ani din viata pentru asta. vrei sa incerci pe pielea ta? n-ai decat!

| EUSIATIT a răspuns:

Pai depinde daca are un ciclu regulat adica la 28 de zile nu dar de ce iti faci tu pb? ea ar trebui sa si faca. daca a dorit sex fara caciulita ok face bebe.

| roxpau a răspuns:

Cel mai bine este sa va protejati calculeaza 21 de zile de la ultimul act neprotejat si iai un test de sarcina si pe viitor nu mai riscati

| elamit a răspuns:

Normal ar fi trebuit sa-o faceti protejat sau anticonceptionale, e riscant o faceti pe pielea voastra.

| scarly86 a răspuns:

Invata sa scrii, documenteaza te si apoi fa sex.pentru a evita sa ti nenorocesti si tie si fetei viata.succes!

| drumurile a răspuns:

Sa ne chemi la botez

| pufulik a răspuns:

Nu pateste nimic.Am patit si eu exact ca voi si n-am ramas. e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ramane mah, stai linistit ...in primele 3 zile dupa ce se termina prioada de menstruatie nu ramane sigur chiar daca tu ai vrea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da