| Bubaaa12 a întrebat:

Am o problema ...am fost cu un băiat 2 săptămâni impreuna și l.am mințit in legătura cu vârsta mea iar acum s-a supărat pe mine va rog ajutați.ma nu știu ce sa fac doar ca am făcut asta pentru noi

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

L-ai mintit, iti ceri iertare si te retragi din viata lui. Nimeni nu accepta o mincinoasa in viata lui, ar fi prea umilitor pentru el. Nu stiu de ce zici ca ti-ai batut joc de el pentru voi. Poate pentru tine, fiindca niciodata minciuna nu ajuta pe cel mintit. Lasa-l in pace, o sa-i fie mult mai bine fara tine, va gasi o fata normala, care sa fie sincera cu el. Iar tu, daca vrei sa inveti ceva din asta, nu mai minti pe nimeni niciodata

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta cati ani ai 40?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti mintii pe cineva si apoi pretinde ca ceea ce ai facut a fost spre binele vostru.
O relatie serioasa, nu incepe niciodata cu minciuna, ca nu se sfarseste niciodata cu bine!

| Necunoscut112 a răspuns:

I-ai spus ca ai 14 ani si tu de fapt ai 12?

| missfatadelatara a răspuns (pentru Necunoscut112):

Nu mă.

Are 10 și s-a dat majora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostia se plateste.

| RobiLord a răspuns:

Depi de ce varst ai tu si ce varsta are el

| Bubaaa12 explică (pentru RobiLord):

I.am zis ca am 16 și de fapt aveam 14...

| RobiLord a răspuns (pentru Bubaaa12):

Si el cati are

| Bubaaa12 explică (pentru RobiLord):

Are 21

| RobiLord a răspuns:

Diferenta de atatia ani nu se iarta

| TheBlueTulip a răspuns:

Cere-ti iertare si lasa-l. Oricum nu cred ca tie chiar iti placea de el cu adevarat daca ai inceput cu o minciuna. tongue