| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema crying am luat o pauza din relatia de 2 saptamani, ca nu ma simt atras de ea...si nici ea de mine... ea vrea sa o impresionez, sa o fac sa tina la mine cat mai mult, dar nu prea am idee cum sa fac. va rog un sfat, funda, stima!

Răspuns Câştigător
| mikaguapa a răspuns:

Pai daca tu nu te mai simti atras de ea, si nici ea de tine, asta inseamna ca relatia dintre voi s-a racit cam mult si de aceea ar trebui sa stati de vorba sa discutati si daca nu merge asta e va despartiti. sau ai putea sa o impresionezi prin multe multe feluri. de exp sa ii dai trandafiri in fiecare zi, sau sa ii faci declaratii. uh sti mult succes paa:*

| ManeM a răspuns (pentru mikaguapa):

Pfff...trandafiri tot ii dau is indragostit de ea dar.nu ma simt asa atras de ea. mersi de raspuns

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Schimba putin relatia cu alta sau altul dupa caz!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu e bine sa,, fortati,, lucrurile.Vedeti-va fiecare de drum si candva o sa-ti apara in cale o fata pe care vei dori sa o impresionezi, fara sa ti-o ceara.Vei simti niste,, fluturasi,, in stomac-primul semn ca se apropie dragostea.