| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema happy am multe simpatizante multe zic cas foarte frumos na in fine nu asta conteaza nu vreau sa ma laud dar nu imi gasesc perechea... multe vor ceva cu mine dar eu nu... singurele fete care imi plac ori nu le place de mine ori au prieten straight face

Răspuns Câştigător
| 0bubu00 a răspuns:

Pai cauta si tu una care nu arelaughing. poate nu ai cautat unde trebuie straight face, adica dragostea nu se cauta... te cauta ea pe tine. daca tot zici ca esti frumos incearca si tu o relatie care crezi ca nu va dura( dar cu o fata draguta macar) si poate vei avea surpriza sa vezi ca nu e chiar asa cum creziwinking :* sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Cind o vei intilni pe ea(jumatatea ta)vei intelege asta.

| Nov a răspuns:

Si intrebarea?

| AllexxanddraBbe a răspuns:

Cred ca ar trebui sa le dai o sansa si celor care te plac pentru ca mai tarziu s-ar putea sa se invarta roata si o sa-ti para rau. happy

| Maria_Ana_1992_CkEn a răspuns:

Te`ai intrebat vreodata daca esti gay? happy