| ccciidcnjkd a întrebat:

Am o problema am prietenit cu un baiat jumatate de am parinti mei nu il vroiau ca inbla la adunare m-am certat cu parinti si eam inpacat de la o vreme mi-a spus ca intre noi s-a terminat si nu a vrut sa imi spuna motivul l-am rugat sa se intoarca inapoi sa intors pe urma sa schinbat foarte tare mi-a zis ca ear se termina acum il rog sa se intoarca dar nu vrea mi-a spus ca nu e problema la mine ci la el ca sa schinbat pentru ca a vrevenit o veche iubire care o iubea mult si el nu ma iubste ea la refuzat o data si el incearca ear la ea ce a fost intre noi a fost frumos dar el nu ma mai iubeste pe mine da se intoarce la ea m-am purtat bine cu el l-am ajutat cu bani cu ori ce poate ca l-am mintit putin dar el ma mintit foarte mult acum pling nu stiu ce sa fac cum sa il intorc inapoi la mine nu pot fara el

4 răspunsuri:
| alinutzaap a răspuns:

In primul rand invata sa scrii.

| larisssssa a răspuns:

Idem alinutzaap

greece12
| greece12 a răspuns:

Of!
Inteleg prin ce treci,nu mai fi asa nefericita si nu mai plange.
Nu merita el lacrimile tale!
V-ati despartit o data,trebuia sa intelegi de atunci ca baiatul asta nu e potrivit pentru tine,aveau dreptate parintii tai.
L-ai acceptat inapoi si el a inceput sa se poarte urat si nepasator cu tine,cu rezultatul sa se intoarca la vechea lui iubire!
Si-acum plangi dupa el!
De ce plangi,draga mea,dupa un om fara suflet?
N-a fost capabil sa aprecieze nimic din ce i-ai oferit,nici inima ta,nici dragostea ta,absolut nimic!
Ar trebui sa te bucuri ca a iesit din viata ta,sa cauti sa te linistesti si sa-ti revii.
Eu inteleg ca tu il iubesti,dar iubirea asta a ta iti face numai rau. Iubesti un mincinos,un profitor,un om de nimic.
Chiar asa putin consideri ca meriti tu? Nu vrei sa ai langa tine un baiat cu suflet curat,care sa te iubeasca sincer?
Ia revino-ti,sterge-ti ochii si incearca sa intelegi ca tocmai ti s-a intamplat un lucru bun! Ai scapat de raul din viata ta,acum totul va fi bine!
Uita-l,oricat de greu ti-ar fi,citeste,asculta muzica,danseaza,plimba-te,alearga,iesi cu prietenele tale,orice ca sa-l uiti.
Daca el nu te-a iubit o data,tu sa nu-l iubesti de zece ori!
Fii mai mandra!
Si,priveste cu atentie in jur! Cine stie cati baieti nu si-ar da sufletul, numai sa-i privesti o data! Da-le si lor o sansa, nu poti sti unde se ascunde fericirea!
Mult noroc!

| ccciidcnjkd explică:

Iti multumesc enorm de mult dar me foarte greu dar vinovati sunt si parinti ca nu il vroiau si fel de vorbe spuneau de el