| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cred ca destul de naspa happy ( Dau de pe contul pr mele big grin )

Faza este ca, uneori face niste faze destul de naspa gen : imi da impresia ca nu are chef de mine, sau cand se mai supara face intr-un fell, adica o tine pe a iei, are impresia ca o mint (SI NU E ASA, nu am mintit`o niciodata de cand sunt cu ea ( 3 luni ) ) si greu o impac... mie imi place sa stau mult, dar f mlt cu ea, mai mereu si pana mea, mi-e ca uneori se plictiseste de mine sau se raceste nitel, mai face talente cand am chef eu sa vb sau ceva ea raspunde "mda, aha, mmmmhmmmm" si ma enerveaza la culme. nu stiu mai sunt multe, daca este nevoie de amanunte le dau.

Deci ce vreau in principiu sunt niste sfaturi care dau roade si sa le pun in aplicare ca sa o fac si p ea sa-si doreasca mai mlt, nu numai sa astepte de la mine happy VA MULTUMESC sad!

4 răspunsuri:
| ana_2556 a răspuns:

Daca dai e pe contul prietenei tale tind sa-ti spun ca ea va vedea in contul ei ce intrebari a pus (adica si asta) deci. nu ai prea gandit-o. Poate ca are nevoie si ea de spatiul ei propriu si personal. Nu o sufoca.

| Allexis a răspuns:

S-o fi plictisit de tine. Pari cam disperat, dupa faptul ca dai mesaje pe TPU de pe contul ei, cu teme din astea... Deci, o inteleg perfect.

| Summer a răspuns:

Pai de exemplu pentru a evita asa numita plictiseala iesiti si voi cu mai multi prieteni, in locuri diferite, pe role etc pentru a evita aceleasi discutii despre scoala sau parinti. Cat despre expresiile care nu isi au locul incearca sa ii raspunzi cu aceeasi moneda, iar cand ea va fi putintel iritata sau putin mai mult discuta cu ea si explica-i si tu modul in care te simti cand iti vorbeste astfel, faptul ca te simti luat peste picior etc.

| Kalyn a răspuns:

Pai...o cam sufoci si din cauza asta se comporta asa, da-i un pic de timp liber las-o sa se exprime si o sa vada ca pana la urma tot langa tine e mai bine si se intoarce singura...nu spun in niciun caz sa fii rece cu ea, ci doar sa o lasi un pic mai moalewinking