| silvia71717152 a întrebat:

Am o problema cu iubitul meu. Nu are deloc răbdare la penetrare, intră brutal. De câteva ore am dureri vaginale, ca niște arsuri. Preludiu avem, doar că nu așteaptă încât să mă ud destul de mult încât să pot fi lubrifiată. Cum pot discuta cu el asta? Și ce pot face în legătură cu durerile?

2 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Explica-i cum o facea fostul, sau chiar arata-i cu el daca ai posibilitatea

| Violleta2022 a răspuns:

Da-i un sut in boase si va invata, ca ala nu este sex de placere ci viol, atata vreme cat sare pe tine fara sa-ti faca un preludiu corect, fara sa fii perfect umezita si excitata, iar sexul este cel mai prost posibil.
Daca nu intelege, te sfatuiesc sa-ti cauti alt barbat, ca asta probabil nu va fi capabil sa te satisfaca niciodata.