| Jhonny48 a întrebat:

Am o problema cu o fata din clasa. Cum imi dau seama daca ma place? Adica rade, glumeste cu mine vorbeste mult cu mine pe mess(ea incepe conversatia eu nu o prea bag in seama), ma fugareste daca ii fac ceva, se joaca cu mine si am prins-o de multe ori ca se uita la mine in ore si cand o vedeam intorcea repede capu, imi vorbeste frumos imi zambeste.Astea ar fi semne ca ma place?(fata e din clasa cu mine) Vreau un raspuns repede cel mai bun raspuns primste funda.Si daca se face sa ma palca cum ar trebui sa procedez sa-i dau de inteles ca si eu o plac?

Răspuns Câştigător
| gaby_4091 a răspuns:

Pai.Se vede ca si ea te place
Spune'i ca ti'e draga si ca te simti bine in prezenta ei
Nu o lua direct:,, HEy imi place de tine.Asa ca vreau sa ne comb"
Fetelor nu le place sa le iei asa...Fa lucruriile cu calm si cu rabdare.
Nu risti nu castigi

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, ca sa ii dai de inteles ii spui in fata ca o placi.

| Deedii a răspuns:

Pai clar te place!happy
Dar asta trebuie sa-i spui in fata[Ca o placi.]
Daca nu vrei asta...Incearca sa-i arati prin ceea ce faci.
Dar sa-i spui in fata e cea mai buna metoda!happy
Funditzsa?smug

| Anca_9035 a răspuns:

Poi din tot ce ne-ai spus tu, eu cred ca te place...

Deci si tu o placi...tongue foarte simplu o inviti la un suc, sau o invitit sa iesiti undeva, incearca sa ii raspunzi si tu cu aceiasi moneda.intelegi?

Nu i lasa doar pe ea sa-ti arate ca te place...tongue eu cred ca ar functiona

SAU

daca nu esti obisnuit cu metoda face to face

vorbeste ci ea pe mess dar nu o lua direct vorbiti ceva general apoi incet incet patrunzi mai adanc in inima ei

o poti intreba cum sta cu dragostea si de-asteahee hee

Sper ca o sa-ti fie de folos sfaturilehee hee

Bye byewave:*

| giuly a răspuns:

Te duci la ea şi'i zici: 'Aş vrea să fie ceva între noi...dar mai mult în tine'

| pisy_9676 a răspuns:

Fa si tu aceleasi gesturi care le face si ea

| Madalynna03 a răspuns:

Sigur te place incearca sa te porti frumos cu ea si daca si tu o placi spune-i pe mess sau in fata si cerei sa fie iubita ta

| anonim_5928 a răspuns:

E clar ca si ea te place
Vorbeste cu ea pe mess spune-i ca o consideri simpatica draguta si apoi intreaba ce parere are ea despre tine. Dupacea totul o sa vina de la sine ai sa vezi.
Si ca sa o convingi poti sa te comporti si tu cu ea la fel se comporta ea cu tine(sa te joci cu ea, cand se uiota in ore la tine sa ii zambestui)
Succes>big grin

| pinkroz a răspuns:

CE clasa esti? ToTUSI IN orice caz zi fetei asa : Hey ce mai faci?
Raspuns :...
tu: (ii zici ceva glume) vrei sa mergem la film... (daca se uita urat un pic ZI ca asa intre prieteni un film intre prieteni si acolo la cinema o sa se intample maga iubirii crede-ma incearca sa ii faci complimente ca mai multe si zi ca o laci undeva unde sa fiti doar voi doi dar grabestete fetelor nu le place sa le pui sa astepte