| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu o fata, imi place de ea numai ca fata asta e mai ciudata parca vorbeste cu 3 intelesuri si as vrea sa aflu daca ma place si ea, mentionez e ciudata fiindca niciodata nu stiu la ce s-ar putea gandi, in fine voi fetelor cum spuneti la un baiat daca va face ochi dulci ca nu il placeti dar indirect nu verde in fata

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nu stii ce gandeste cineva doar dupa ce il intrebi.
Asta trebuie sa faci si tu: sa o intrebi daca te place sau nu.
Doar asa poti afla adevarul, nu prin intermediul unor prieteni sau ceva de genul asta.
Tu trebuie sa faci pasul asta, si daca si ea te place nu pot decat sa iti urez multa bafta in continuare!winking

2 răspunsuri:
| EUBMV89 a răspuns:

Car este intrebare?

| Amidepsi a răspuns:

Daca nu intelegi doua vorbe din ce spune atunci fii atent la limbajul trupului:cum se uita la tine, cum isi tine mainile, expresia fetei. Daca te uiti atent e destul de usor sa iti dai seama.Ai grija insa sa nu te holbezi la ea. Daca vrei poti sa ii compari reactiile cu ale altor fete, asa iti va fi mai usor sa iti dai seama daca te place sau nu.
Oricum, daca se straduieste sa vorbeasca in trei directii cu tine mie mi se pare un semn bun.Intra in jocul ei, poate ca daca vorbesti ca ea o sa intelegi ca ea.Bafta!