| spad3r a întrebat:

Am o problema cu o prietena foarte buna. Sa suparat rau de tot pe mine pentru ca eu am facut un pic de misto de ea. Nu mai pot, nu mai stiu cum sa imi mai cer scuze, nu mai vreau sa auda de mine, ce sa fac? cryingcryingcrying

funda :O3

2 răspunsuri:
| Delire a răspuns:

Buna! si mie mi se intampla des sa fac misto de cineva fara sa'mi dau seamalaughing,de aceea imi iau repliciile cu mine b-). spune'i ca ai fost un prost,nu se va mai repeta,ca tii mult la ea,nu ai vrea sa renuntati la prietenia voastra pentru o prostie,ai face orice ca sa te ierte, daca ai putea sa dai timpul inapoi, ti'ai da 10 palme inainte(vezi sa nu te puna s'o faci). succes! iar daca nu...trimite'i niste flori

| ColOreDdrEaM a răspuns:

Hei.

In primul' rand nu a fost frumos ca ai facut misto de ea. Dar nu conteaza. Trebuie sa ii spui ca o iubesti din tot sufletu' si ca chiar iti pare rau, ca nu o sa mai faci si ca nu mai poti fara ea.ca ai nevoie de ajutoru' ei.

Succes. Funda'? love struck